Arhīvi
maijs 2018
« Apr

Rudens mācību ekskursija

24.septembrī skolēni un skolotāji devās mācību ekskursijā uz Rīgu. Apmeklējām Starptautisko lidostu „Rīga”. Gida pavadībā izbraucām lidostas teritoriju, iepazināmies ar lidmašīnu veidiem, guvām informāciju par lidostas aviokompānijām un  pārrunājām drošības jautājumus. Secinājums viens ,- lai strādātu lidostā jāpārvalda vismaz divas svešvalodas.

Bijām Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Ēka priecēja mūs ne tikai ar savu savdabīgo arhitektūru, bet arī ar gaismas spēlēm iekštelpās un skaisto skatu uz Vecrīgu.

Bibliotēkā apskatījām Jāzepa Pīgožņa astoņdesmitajai jubilejai veltītu atceres izstādi „Krāsas un līnijas”, interaktīvā veidā varējām iegūt informāciju par Eiropas karaļiem, grāmatu primsākumiem Eiropā.Savām acīm skatījām Dainu skapi!

Lai izbaudītu (mūzikas skaņu ierakstus) un izmantotu iespējas (atbalsts izglītībai, pētnieciskajiem darbiem), ko piedāvā bioliotēka, mācību ekskursija ir par īsu!

Paldies sakām mūsu šoferītim Jānim Fībigam, kurš savlaicīgi mūs nogādāja plānotās ekskursijas objektos.

Rakstu sagatavoja Ineta Pugoviča