Tēmas
Arhīvi
Kalendārs
maijs 2018
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
« Apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Mācību ekskursija “Smeļamies rudens bagātībā”

   Klāt rudens ar jauno mācību gadu, ražas novākšanu un – Dzejas dienām, kuras šogad aizrit dzejnieka Eduarda Veidenbauma 150. jubilejas zīmē, tāpēc mūsu pasākums notika ar devīzi: “Daudz dabā prieku, lai tik ārā smeļam!”

   Mācību ekskursijā devāmies, lai iesoļotu rudenī sasmēluši sava novada patriotu iedvesmas stāstus, lai izpētītu un vēlreiz pārliecinātos, cik Talsu novadā bagāta kultūrvide, kādi uzņēmīgi cilvēki dzīvo, kādas ir iespējas sevi pilnveidot. Tomēr galvenais mērķis bija radoši un praktiski līdzdarboties.

   Paldies Laidzes bibliotēkas vadītājai Dacei Buntei par dzejas svētku tradīciju glabāšanu! Prieks par jauniegūto draudzību ar PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Laidzes nodaļas erudītajiem audzēkņiem, atsaucīgajiem pedagogiem. Paldies direktorei Baibai Purlicai un visiem, visiem, kuri laipni mūs uzņēma un ļāva praktiski darboties, izmēģināt savas prasmes, sacensties, piedalīties un izjust atmosfēru! Sirsnīgs paldies arī viesmīlīgajiem Laidzes pagasta zemnieku saimniecības “Dārziņi” saimniekiem Edītei un Imantam Smildziņiem un suņukam Kriksim par sirsnīgo uzņemšanu!

   Mūsu mērķis tika sasniegts- radoši, gandarīti un iedvesmoti atgriezušies skolā, radījām savas atskaites- dzeju par piedzīvoto šajā saulainajā atvasaras dienā.

Rakstu sagatavoja latviešu valodas skolotāja Dace Ignaša

Komentāri slēgti.