oktobris 2017
« Sep

Pasaules Putras diena

Lai zināšanas un veselība iet roku rokā!

Pasaules Putras diena skolā jau iezīmējas kā tradīcija, kurā jauniešiem tiek atgādinātas dzīves vērtības:

• Dzīvesprieks ir ne tikai veselības liecība, bet arī pats iedarbīgākais līdzeklis, kas atpestī no slimībām. / S. Smailzs /
  • Pats vērtīgākais dabas veidojums ir vesels cilvēks. / T.Kārlails /

Atbildot uz skolotājas jautājumiem, kopīgi pasmejoties par mūsu ikdienas paradumiem, nonākam pie M.Tvena teiciena: “Vienīgais veids, kā saglabāt savu veselību- ēst to, ko negribas, dzert to, kas nepatīk un darīt to, ko ne visai gribas darīt”.

Tātad, ēdīsim putras brokastīs , slāpes veldzēsim ar ūdeni, mācīsimies un sportosim, un būsim veseli!

Rakstu sagatavoja veselības mācības un bioloģijas skolotāja I.Pugoviča

Karjeras atbalsta pasākumi projektā Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs

Zinātnes uzdevums – kalpot cilvēkiem. (ĻTolstojs)

11.oktobrī Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolas skolēniem, īstenojot karjeras atbalsta pasākumus projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, bija iespēja piedalīties apmācībās, kā arī vērot paraugdemonstrējumus mācību laboratorijā “TehnoBuss Latvija”.

Speciālisti demonstrēja un stāstīja par jaunumiem inženierzinātnē, mašīnbūvē un metālapstrādē. Praktiskā veidā iepazīstināja ar metinātāja profesiju, tika akcentētas nepieciešamās prasmes. Bija pat daži drosmīgie skolēni, kuri izmēģināja metināt. Skolēni tika iepazīstināti ar tālākizglītības iespējām.

Rakstu sagatavoja skolotāja Anita Rūtenberga

Sākot ar 30.septembri piedāvājam konsultācijas sestdienās!

30.septembrī

būs visi mācību priekšmetu skolotāji!

7.oktobrī

Fizika – G.Ēcis

Angļu valoda – S.Krūmiņa

VESELĪBU VEICINOŠA IZGLĪTĪBAS IESTĀDE

Par audzēkņu aktīvu darbību fakultatīvajās nodarbībās “Veselība” un pasākumu, akciju un sportisku aktivitāšu organizēšanu Slimību profilakses un kontroles centrs (04.07.2017. lēmums Nr.1- 8.2/4227) Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolai piešķīris statusu “VESELĪBU VEICINOŠA IZGLĪTĪBAS IESTĀDE”.

Informācija no  fakultatīvās nodarbības “Veselība” skolotājas Inetas Pugovičas

Skolas fasādes laukums ar katru gadu top skaistāks un videi draudzīgs

2017.gada pavasarī sociālā pedagoga Anitas Rūtenbergas projekta “Sakopsim savu vidi!” pieteikums Talsu novada fondam guva atbalstu un rezultātā ieguvām velosipēdu novietni.

Lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu –aicinām braukt uz skolu ar velosipēdiem, nevis ar mašīnām.

Direktore Ineta Pugoviča ietaupītos skolas budžeta līdzekļus atvēlēja audzēkņu ieteikuma realizācijai– pie skolas izveidota atpūtas zona. Nu atvasaru baudīt varam uz soliņa pie skolas! Neliels sīkums, bet sīkums pie sīkuma rada lielas lietas!

Rakstu sagatavoja ģeogrāfijas skolotāja Sandra Eisaka

Septembris – drošības mēnesis

27.septembrī skolā viesojās Jolanta Feldmane – Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākā inspektore  un  Sigita Pētersone – Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore.

Atkārtoti bija iespēja atsvaidzināt zināšanas par administratīvo un kriminālo atbildību, kā arī par testiem savai drošībai, mobilo lietotni “Mana drošība” un par prasībām un izglītības iespējām, lai kļūtu par policistu.

Rakstu sagatavoja Anita Rūtenberga