25. novembrī Liepājas Universitātē skolotāji, mācību vietu vadītāji un pašvaldību pārstāvji no Kurzemes pulcējās uz svinīgo projekta Lattelecom sociālās atbildības iniciatīvā Pieslēdzies, Latvija! noslēguma pasākumu.

Bezmaksas datorapmācību kursu vadīšanā desmit Kurzemes skolotāji – Jeļena Proskurina no Liepājas pilsētas 12. vidusskolas, Arnis Juzups no Liepājas 8. vidusskolas, Baiba Grinfogele un Ilze Grinfogele no Ventspils Digitālā centra, Arvils Roga no Grobiņas pamatskolas, Vita Cīrule no Alsungas vidusskolas, Lauris Klestrovs – Kuldīgas novada Pieaugušo izglītības centra, Anita Rūtenberga no Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolas, kā arī Liepājas Raiņa 6. vidusskolas direktors Kārlis Strautiņš.

Lattelecom pateicību saņēma ne tikai pedagogi, izglītības iestāžu vadītāji, bet arī pašvaldības.

Pirmā no kreisās puses Dace Baumane (NVA), otrā no kreisās puses Anita Rūtenberga, trešā no kreisās puses Ineta Pugoviča – Talsu novada vakara un neklātienes vidusskolas direktore, ceturtā no kreisās puses Vineta Ozola – Talsu novada Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece, pirmais no labās – Ivars Dzalbe (Lattelecom pārstāvis).

Rakstu sagatavoja I.Pugoviča