Saudzēsim dabu!

Lai veicinātu Piejūras reģionā esošo skolu skolēnu izglītošanu, iesaistītu ikvienu interesentu dabas resursu saglabāšanā, kā arī veicinātu atkritumu lietderīgu apsaimniekošanu un šķirošanu, SIA „AAS „Piejūra”” rīkoja gadskārtējo makulatūras vākšanas konkursu „Palīdzēsim kokiem!”

Šim aicinājumam atsaucās arī mūsu skola. Ar prieku varam paziņot, ka skolēni un skolotāji kopīgi savāca un nodeva 1160kg makulatūras, kuru atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība „Piejūra” tūlīt pārrēķināja izglābtos 16 kokos.

Noslēguma pasākumā Jaunpils pilī 14.maijā, uz kuru bijām aicināti arī mēs, piedalījās trīs mūsu skolas skolnieces Ilze, Karīna, Samanta. 700 gadus vecās Jaunpils pils apskate, pusdienas viduslaiku gaumē ar zupu un oglēs ceptiem kartupeļiem, apbalvošanas ceremonija ar jauko Roberta Pētersona muzikālo priekšnesumu un nobeigumā atrakcijas bija lieliska balva mācību gada nogalei un gandarījums par veikumu. Nākamajiem gadiem ir dota arī motivācija, jo trim skolām, kuras visvairāk savākušas makulatūras kilogramu, balvās pasniegtas 300 eiro vērtas ekskursijas. Neapšaubāmi, mūsdienās modē ir ekoloģiska domāšana, tādēļ par izglābtiem kokiem jādomā ne tikai ekskursijas kontekstā. Būsim dabas draugi ik dienu, ik uz soļa!

Rakstu sagatavoja Ina Tenberga