Diena: 9. maijs, 2019

Pats smagākais darbs, ir darbs ar sevi!

8. maijā 11.c kl.audzēknis Edijs Rapītis un veselības mācības skolotāja Ineta Pugoviča aicināja skolas audzēkņus, skolotājus uz ikmēneša sporta aktivitātēm. Plānots bija spēlēt basketbolu un volejbolu, bet spēlējot volejbolu aktivitātēm pievienojās sen aizmirsta spēle – tautas bumba.
Dienas izskaņas atziņas:
• Tu rītdien vari justies noguris pēc šodienas aktivitātēm, vai arī nožēlojami tāpēc, ka to neapmeklēji… noguris vai nožēlojams – izvēlies pats!
• Mūsu vislielākais trūkums ir tāds, ka mēs pārāk ātri nolaižam rokas. Vispareizākais ceļš uz panākumiem – visu laiku mēģināt vēl vienu reizi.
• Kamēr tu guli – kāds cits trenējas, kamēr tu atpūties – kāds cits trenējas, kamēr tu sapņo – kāds cits piepilda sapņus, tāpēc CELIES, EJ, DARI!

SkillsLatvia 2019” – Iepazīsim jaunos profesionāļus

“SkillsLatvia 2019” notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.
10.- 12.klases skolēni varēja vērot jaunos profesionāļus – skatlogu dizains un noformēšana, tērpu dizains, frizieru darbi, restorānu serviss, smago spēkratu remonts un apkope, mobilā robotika u.c. Vairāk nekā 30 dažādu profesiju pārstāvji aicināja izmēģināt profesionālās prasmes, iepazināmies ar robežsargu un zobārstniecības māsu ikdienu, izmēģināt varēja deju skolotāja, multimediju producenta, restauratora asistenta u.c. prasmes.
Iespēja bija piedalīties “Karjeras kafejnīcā, kur interaktīvā veidā, izmantojot modernas tehnoloģijas un risinot interesantus uzdevumus, varējām uzzināt vairāk par darba tirgū nepieciešamajām prasmēm un izglītības iespējām.
9.maijā, Rīgā
Rakstu sagatavoja Anita Rūtenberga