Diena: 7. decembris, 2017

“Tavs uzņēmējgara gēns”

22.un 29.novembrī Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolā notika nodarbības “Tavs uzņēmējgara gēns”, kurš tika īstenots pateicoties Eiropas Sociālā fonda projektam Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Aktivitātēs piedalījās 7-9.klases, 10.c; 11.c un 12.c klases skolēni. Nodarbības vadīja personīgās izaugsmes trenere Inita Lūka. Skolēniem bija iespēja izvērtēt uzņēmējdarbībai nepieciešamās īpašības un karjeras jomas: darbs, ģimene, brīvais laiks. Tika noteiktas profesijas, kuras būs aktuālas nākotnē, attīstītas prasmes biznesa radīšanā, izvērtējot savu motivāciju būt uzņēmējam. 12.c klases skolēni radīja savu biznesa ideju un izveidoja 15 soļu modeli tā īstenošanai.

Rakstu sagatavoja karjeras konsultante Anita Rūtenberga

konsultācijas sestdienās

Vēl tikai divas sestdienas būs iespēja

apmeklēt konsultācijas mācību priekšmetos!

9.decembrī

Bioloģija, ķīmija – A.Vahšteine