oktobris 2017
« Sep   Nov »

Arhīvs 13 oktobris, 2017

Pasaules Putras diena

Lai zināšanas un veselība iet roku rokā!

Pasaules Putras diena skolā jau iezīmējas kā tradīcija, kurā jauniešiem tiek atgādinātas dzīves vērtības:

• Dzīvesprieks ir ne tikai veselības liecība, bet arī pats iedarbīgākais līdzeklis, kas atpestī no slimībām. / S. Smailzs /
  • Pats vērtīgākais dabas veidojums ir vesels cilvēks. / T.Kārlails /

Atbildot uz skolotājas jautājumiem, kopīgi pasmejoties par mūsu ikdienas paradumiem, nonākam pie M.Tvena teiciena: “Vienīgais veids, kā saglabāt savu veselību- ēst to, ko negribas, dzert to, kas nepatīk un darīt to, ko ne visai gribas darīt”.

Tātad, ēdīsim putras brokastīs , slāpes veldzēsim ar ūdeni, mācīsimies un sportosim, un būsim veseli!

Rakstu sagatavoja veselības mācības un bioloģijas skolotāja I.Pugoviča

Karjeras atbalsta pasākumi projektā Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs

Zinātnes uzdevums – kalpot cilvēkiem. (ĻTolstojs)

11.oktobrī Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolas skolēniem, īstenojot karjeras atbalsta pasākumus projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, bija iespēja piedalīties apmācībās, kā arī vērot paraugdemonstrējumus mācību laboratorijā “TehnoBuss Latvija”.

Speciālisti demonstrēja un stāstīja par jaunumiem inženierzinātnē, mašīnbūvē un metālapstrādē. Praktiskā veidā iepazīstināja ar metinātāja profesiju, tika akcentētas nepieciešamās prasmes. Bija pat daži drosmīgie skolēni, kuri izmēģināja metināt. Skolēni tika iepazīstināti ar tālākizglītības iespējām.

Rakstu sagatavoja skolotāja Anita Rūtenberga